Pohodlně se usaďte

a divte se se mnou

Benda

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Benda

Chudák soudruh Marek Benda,
v současnosti již 20 let
zaměstnanec českého národa
na dobu neurčitou

Podobným darmošlapům, jako je tento exot,

říkáme u nás v okolí „Zmrdi„

Politický matador a superpravicový deklamátor Marek Benda z ODS přiznal,

 

že i přes vedlejší více než 250 tisícové příjmy, se musí mimo sněmovnu pořádně ohánět. Přečtěte si, co o tom říká sám Benda:„Když se podíváte na ty příjmy, tak mám čtyři děti, manželku v domácnosti a z těch zbývajících příjmů bych rodinu v tuto chvíli neuživil,“ -tvrdí Benda, kterému evidentně poslanecký plat a náhrady nestačí. 


Tak se na to podívejme zblízka a dokonce i bez lupy.
Základní poslanecký plat: 56.000,-Kč. 
Benda bere měsíčně jako předseda výboru 79.000,- Kč 
8.300,-Kč měsíčně na reprezentaci a stravné 
20.700,-Kč měsíčně na cestovné 
12.930,-Kč měsíčně na administrativní a odborné práce 
28.800,-Kč měsíčně na pronájem poslanecké kanceláře a jejího vybavení 
35.875,-Kč měsíčně na služby asistentů 
7.000,-Kč měsíčně na telefonní poplatky a připojení k internetu 
Celkem na náhradách 113.605,-Kč měsíčně 
Takže základní plat MĚSÍČNĚ 79 tis. + 113 tis. náhrady + 30 tis. NOSÍ DOMŮ MĚSÍČNĚ PŘES 220.000,- Kč a- chudák v domácnosti s rozpočtem nevyžije…
No samozřejmě je otázkou, na jak vysoký životní standart si zvykli jeho svišti a jeho panička „v domácnosti“, pokud každý svišť bere týdně kapesné ve výši 10 tisíc v českých a panička si lítá do Paříže udělat trvalou a nakupovat, tak potom účet rapidně klesá, ale obyčejného občana to neuklidní.  
Kromě toho jsou mu např. hrazeny výdaje na ubytování a stravování při zahraničních i tuzemských cestách. Předsedům výborů navíc náleží služební auto bez řidiče. 
NEPOLITOVALI BYSTE TAKOVÉHO CHUDÁKA. 
Já bych navrhoval  pro vepře v parlamentu zřídit nějaké dobročinné konto, na které by přispívali ti idioti, kteří pořád volí stejné nenažrané vepře, kteří u těch koryt nejen že mlaskají, ale po dobrém nažrání u mikrofonů ještě debilně chrochtají ty svoje debilní slinty.
Nebylo by spravedlivější, aby funkce poslanců a senátorů byly čestné, a příjmy refundované státem, jako ze řádného zaměstnání? Ať se jim klidně proplácejí cesťáky, refundují asistenti, ale 8 300 na kravaty a žrádlo měsíčně? To se nemůže nažrat v poslanecké kantýně ze super slušného platu poslance, když tam mají slevy, jak kdysi byly v bufetech KV KSČ? A to většina magorů v r.1989 řvala na náměstích nejsme jako ONI, což ve zpětném zrcátku při pohledu do této minulosti vypadá opravdu tragikomicky.
Ovšem s řádným zaměstnáním Marka Bendy by byl problém – on totiž doposud nikde jinde nepracoval, jen v PS! Otec synáčka po maturitě přivlekl do parlamentu a celému národu je záhadou, kdo ho vůbec volí nebo kroužkuje a jak je možné, že podvodník s diplomkou může vůbec ve sněmovně přebývat. Ale asi může – protože v poslanecké sněmovně je neskutečně vysoké procento trestaných a obviněných z podvodů a zlodějen. Zkuste si někdo spočítat na vašem pracovišti, kde je pohromadě 200 zaměstnanců, kolik z nich je trestaných. U nás jsem za dva roky našel pouze dva – jeden dostal pokutu za rychlou jízdu autem a jedna kolegyně dala facku exekutorovi. A teď si zkuste spočítat všechny kauzy v PS a vládě. Jsme prťavá země, pracující, rodiny s dětmi a důchodci mají utaženou finanční uzdu kolem krku na doraz, že už jim modrají od dušení ksichty. A my uživíme senát i PS s takovými darmošlapy a vyžírky, jakým je soudruh Benda a jemu podobní. Co jste proti tomu udělali, protože proti tomu se dá udělat pouze jedno, a to s českým národem NEJDE, ale je vidět, že takového kreténa volí ještě stále dostatek jemu podobných kreténů, protože jinak už by dávno jezdil na stupátku popelářského vozu.
Jinak samozřejmě, absolvent jednoroční managerské přípravky pro kapitalistické blbce CEVRO, soudruh Benda je jenom onou pomyslnou špičkou ledovce a jako jediný je tak blbý, že si veřejně stěžuje na minimální mzdu v českém politickém bordelu, ostatní aspoň mají natolik zbytku mozku, že dobře ví, že lidé ví, že mají zahraniční účty přecpané špinavýma prachama z korupce a z podvodů, kdyby s podobným brekem vystoupil  veřejně slizoun Kalousek, tak v tom momentě by snad Český národ i povstal a otevřel ony bájné vrata Blanickým rytířům, kteří ale bohužel už emigrovali do Saudské Arábie.